Start Strony Kontakt
Loading

Archiwum aktualności
Nasi przyjaciele
Start » » JUŻ JEST: Gminne Koło Związku Dużych Rodzin
JUŻ JEST: Gminne Koło Związku Dużych Rodzin
JUŻ JEST: Gminne Koło Związku Dużych Rodzin
2012-03-16

Z radością informujemy, że w Błoniu zainaugurowało swoją działalności gminne koło Związku Dużych Rodzin Trzy Plus. Podczas zebrania inauguracyjno-wyborczego 25 lutego 2012 r. zostały również wyłonione władze koła. W kolejnych dniach cierpliwie czekaliśmy na rejestrację koła i wybranych władz. I oto już są.

Przewodniczącą Koła została Małgorzata Domżał-Bocheńska, mama trzech synów.
Wiceprzewodniczącym jest Łukasz Kudlicki, tata dwóch córek i syna.
Sekretarzem Koła jest Marek Tomczyk.

W najbliższym czasie, w porozumieniu z Zarządem Związku Dużych Rodzin Trzy Plus, wzorem podobnych rozwiązań, jak choćby w Grodzisku Mazowieckim, błońskie koło ZDR3+ zwróci się do Burmistrza Błonia o spotkanie i rozmowę na temat możliwości wprowadzenia na terenie naszej gminy Karty Dużej Rodziny, która zaoferuje rodzinom wielodzietnym pakiet ulg i zniżek w dostępie do różnego typu usług. Na razie błońskie Koło ZDR3+ skupia kilkanaście rodzin. Zachęcamy chętnych do zapoznania się z celami Związku i przystąpienia do naszego Koła poprzez rejestrację na stronie internetowej Związku.

http://3plus.pl/rejestracja/krok1
Jeśli będzie nas dużo, na pewno zdziałamy więcej.
Zapraszamy również do zapoznania się z zapisem rozmowy z Panią Prezes ZDR3+ Joanną Krupską przeprowadzoną przez Łukasza Kudlickiego, wiceprzewodniczącego koła ZDR3+ w Błoniu. Wywiad ukazał się na łamach miesięcznika "Nasz Głos":
http://www.naszglos.civitaschristiana.pl/index.php?type=artykul&rok=2012&str=18&nr=3

Komentarze

*Imię: *Komentarz (255 znaków)
E-mail:
*Wpisz kwotę
2 + 7 =
Nie ma żadnego komentarza w tej wiadomości