Start Strony Kontakt
Loading

Archiwum aktualności
Nasi przyjaciele
Start » » 3Plus - pierwsze efekty naszej pracy
3Plus - pierwsze efekty naszej pracy
3Plus - pierwsze efekty naszej pracy
2012-09-11
Pierwsze efekty naszej pracy
 
Informujemy mieszkańców Błonia, że w wyniku inicjatywy Związku Dużych Rodzin Trzy Plus, Koło w Błoniu, władze naszej Gminy, przy naszym zaangażowaniu, planują wprowadzenie programu wsparcia dla rodzin wielodzietnych.
W czwartek 13 września w Sali Kanferencyjnej Centrum Kultury w Błoniu ,ul. Jana Pawła II 1 B, o godz. 16.30 zaplanowane jest wspólne posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Sportu z Komisją Budżetu i Spraw Komunalnych. W porządku obrad znalazło się: omówienie i zaopiniowanie projektów uchwał, min. "w sprawie podjęcia działań zmierzających do polepszenia warunków życiowych rodzin wielodzietnych zamieszkałych na terenie Gminy Błonie"
W poniedziałek, 17 września 2012 r. o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Centrum Kultury w Błoniu, odbędzie się XXV Sesja Rady Miejskiej w Błoniu. Punkt 4. porządku obrad przewiduje przyjęcie "Uchwały w sprawie podjęcia działań zmierzających do polepszenia warunków życiowych rodzin wielodzietnych zamieszkałych na terenie Gminy Błonie."
 
Karta Dużej Rodziny w Gminie Błonie zagwarantuje rodzinom wychowującym troje lub więcej dzieci zniżki za wstęp do kina (50 proc.), na zajęcia w Centrum Kultury (50 proc.), w opłatach za przedszkole publiczne i niepubliczne, oraz 20 proc. za odbiór odpadów komunalnych.
 
O szczegółowych rozwiązaniach dla rodzin wielodzietnych z naszej Gminy będziemy Państwa informować.
 
Zarząd ZDR Trzy Plus Koło w Błoniu

Komentarze

*Imię: *Komentarz (255 znaków)
E-mail:
*Wpisz kwotę
4 + 1 =
Nie ma żadnego komentarza w tej wiadomości