Start Strony Kontakt
Loading

Archiwum aktualności
Nasi przyjaciele
Start » PiS Aktualności » Wybory w Komitecie PiS Błonie oraz w Komitecie Powiatowym
Wybory w Komitecie PiS Błonie oraz w Komitecie Powiatowym
Wybory w Komitecie PiS Błonie oraz w Komitecie Powiatowym
2012-09-24

Zgodnie z Zarządzeniem Prezesa Zarządu Okręgowego PiS, 8 września 2012 r. w Biurze Poselskim PiS, po raz pierwszy w Błoniu, odbyły się wybory do Zarządu Komitetu PiS Błonie.

Podczas zebrania wyborczego, w tajnym głosowaniu, spośród członków uprawnionych do głosowania, wybrano 5 członków Zarządu Komitetu w Błoniu. W skład Zarządu weszli: Roman Bakon, Grzegorz Kołpaczyński, Grażyna Laskowska i Grzegorz Wereszczyński. Przewodniczącą Komitetu została wybrana Anna Wieszczycka, pełniąca od maja 2011 r. funkcję pełnomocnika PiS w Błoniu.

Nowa Przewodnicząca zapewniła, iż nadal będzie poszerzać i integrować środowisko członków i sympatyków PiS przy wsparciu nowego Zarządu, a także przygotowywać lokalną strukturę partii do wyborów samorządowych, które odbędą się już w 2014 r.

22 września - na posiedzeniu Komitetu Powiatowego PiS, powiatu warszawskiego zachodniego odbyły się uzupełniające wybory do Zarządu Powiatowego Prawo i Sprawiedliwość. 
W Zarządzie znaleźli się wszyscy przewodniczący Komitetów gminnych tj. Lidia Ujazdowska (reprezentująca Komitet Babice Stare), Anna Wieszczycka (reprezentująca Komitet Błonie), Leszek Tokarczyk (reprezentujący Komitet Ożarów Maz.) oraz  Hubert Zadrożny (reprezentujący Komitet  Łomianki).
Dodatkowo po przeprowadzonych wyborach, do Zarządu weszli: Mikał Mika (Błonie), Jakub Opara (Łomianki) oraz Andrzej Ossowski (Leszno).

Komentarze

*Imię: *Komentarz (255 znaków)
E-mail:
*Wpisz kwotę
5 + 8 =
Wszystkim wybranym składam najlepsze życzenia.
Mirosław — 2012-09-15 13:29:57