Start Strony Kontakt
Loading

Archiwum aktualności
Nasi przyjaciele
Start » » Kolejne Koło Trzy Plus na terenie Powiatu Warszawskiego - Zachodniego
Kolejne Koło Trzy Plus na terenie Powiatu Warszawskiego - Zachodniego
Kolejne Koło Trzy Plus na terenie Powiatu Warszawskiego - Zachodniego
2012-12-30

 Z radością informujemy, że w Lesznie k. Warszawy zainaugurowało swoją działalności gminne koło Związku Dużych Rodzin Trzy Plus. To już drugie koło, które powstało na terenie Powiatu warszawskiego – zachodniego.  Podczas zebrania inauguracyjno-wyborczego udział wzięło 18 rodzin wielodzietnych z terenu gminy Leszno. W spotkaniu uczestniczyła również Pani Małgorzata Domżał –Bocheńska, przewodnicząca koła Trzy Plus w Błoniu, która przedstawiła jak przebiegała organizacja podobnego koła oraz jak zachodził proces wprowadzenia Karty Dużej Rodziny w Błoniu. Podczas zebrania 15 grudnia 2012r  zebrani uznali, że jak najbardziej warto w gminie integrować  środowisko dużych rodzin i promować wartości rodzinne. Do Zarządu gminnego koła Trzy Plus weszli:

Edyta Przybysławska – Przewodnicząca, Marta Świeca – Zastępca Przewodniczącego, Elżbieta Jones – II Zastępca Przewodniczącego, Monika Zalewska – Skarbnik, Andrzej Ossowski – Sekretarz.

W najbliższym czasie, w porozumieniu z Zarządem Związku Dużych Rodzin Trzy Plus, wzorem podobnych rozwiązań, jak choćby w Błoniu, lesznowskie koło ZDR3+ zwróci się do Wójta Leszna o spotkanie i rozmowę na temat możliwości wprowadzenia na terenie gminy Karty Dużej Rodziny, która zaoferuje rodzinom wielodzietnym pakiet ulg i zniżek.

Komentarze

*Imię: *Komentarz (255 znaków)
E-mail:
*Wpisz kwotę
6 + 5 =
Nie ma żadnego komentarza w tej wiadomości