Start Strony Kontakt
Loading

Archiwum aktualności
Nasi przyjaciele
Start » » October Baby w Błoniu - film, który zmienia opinie na temat aborcji
October Baby w Błoniu - film, który zmienia opinie na temat aborcji
October Baby w Błoniu - film, który zmienia opinie na temat aborcji
2013-09-21
Związek Dużych Rodzin
Koło Trzy Plus w Błoniu 

zaprasza na projekcję filmu 


October Baby Film w reżyserii Johna i Andrew Erwina, opowiada o przeżyciach Hannah, dziewczyny, która szuka swojej biologicznej matki. Odkrywa ona, że przyszła na świat w trakcie aborcji. Ta wiedza zmienia jej życie. Scenariusz filmu został zainspirowany historią Gianny Jessen, która przeżyła własną aborcję.

 

Film miał wypływ na stosunek do aborcji Kelly Clinger, byłej wokalistki z chórku Britney Spears, która zabiła dwoje swoich nienarodzonych dzieci. - Ten film uleczył kawałek mojej duszy - tak opisywała swą reakcję po obejrzeniu „October Baby”.

----------------------------------------------------
Matka Jassen, poddała się aborcji w jednej z klinik Planned Parenthood. Kobieta dostała do macicy zastrzyk z roztworem, zawierającym sól i substancje powodujące skurcze. Mieszanka ta wyżera płuca i skórę nienarodzonego dziecka, a kurcząca się macica w ciągu 24 godzin wydala ciałko. Córka kobiety jednak nie tylko jakimś cudem nie umarła, ale będąc już uznana za nieżywą zaczęła płakać.

Kiedy mnie zobaczyli, doświadczyli horroru morderstwa być ślepa i poparzona, powinnam być martwa, ale urodziłam się żywa. W akcie urodzenia mam napisane: „urodzona w trakcie aborcji”, a poniżej jest podpis lekarza, który tę aborcję przeprowadzał.

opowiadała na jednym z licznych spotkań. W wieku 17 miesięcy Gianna został oddana pod opiekę zastępczej matce. Wtedy rozpoczęto rehabilitację dziewczynki. Dziś Gianna jest jedną z najsłynniejszych obrończyń praw nienarodzonych ludzi. Przemawiała między innymi w amerykańskim Kongresie, w brytyjskim parlamencie i w obecności prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Kiedy słyszę, że należy dopuścić aborcję w sytuacji, gdy dziecko może być upośledzone, to w moim sercu rozgrywa się horror. Cóż to za arogancja silnych, którzy chcą decydować, kto może żyć, a kto nie, mówi.
Nareszcie film, który został zainspirowany jej historią będzie można obejrzeć w Błoniu.

21 września 2013 r. godz. 17
kino Bajka w Błoniu (centrum Kultury)
ul. Jana Pawła II
(wstęp wolny)

Komentarze

*Imię: *Komentarz (255 znaków)
E-mail:
*Wpisz kwotę
8 + 6 =
Nie ma żadnego komentarza w tej wiadomości