Start Strony Kontakt
Loading

Archiwum aktualności
Nasi przyjaciele
Start » » Warsztaty dla niepłodnych
Warsztaty dla niepłodnych
Warsztaty dla niepłodnych
2013-10-17

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY DLA NIEPŁODNYCH

Czekasz na dziecko kilka miesięcy, rok, a może już kilka lat? Czekanie przestało być już ekscytujące? Marzysz o dziecku, o tym, by być w ciąży, ale przeżywasz zwątpienie, smutek, czasem rozpacz? Drażnią Cię kobiety w ciąży, comiesięczna nadzieja miesza się lękiem, myślisz, że z Tobą coś nie tak skoro czujesz zazdrość na wieść o kolejnej koleżance w ciąży? Cierpi na tym Twój związek, masz dość pytań: „A kiedy Wy wreszcie będziecie mieć dziecko?” Jesteś zmęczona kolejnymi wizytami u lekarzy, badaniami, stawianiem diagnoz, dylematami moralnymi? Jeśli coraz bardziej przeraża Cię myśl, że może nigdy się nie uda? Przyjdź na warsztaty:

„CZEKAJĄC NA DZIECKO - JAK SOBIE PORADZIĆ Z WIELKIM CHCENIEM”

Warsztaty to cykl 6 spotkań, które odbywają się raz w tygodniu w stałym gronie kobiet. Na każdym trzygodzinnym spotkaniu omawiane są ważne dla płodności tematy. Dzięki temu będziesz mogła przyjrzeć się temu, co może blokować Twoją płodność i zastanowić się, jak ją możesz wzmocnić i wesprzeć. W trakcie spotkań będziesz też miała okazję dowiedzieć się, jak sobie radzić z trudnym emocjami i sytuacjami związanymi z wielkim chceniem. Warsztaty są wsparciem psychologicznym, które warto potraktować, jak dobrze dobrany lek. Wspierając swoją psychikę – możesz wesprzeć swoje ciało, swoje zdrowie i swoją płodność.

Na pierwsze spotkanie zapraszamy już 6 listopada 2013 w godzinach 18-21 na warszawską Sadybę przy ul. Okrężnej 31. Kolejne spotkania: 13.11; 20.11; .27.11; 4.12; 11.12. Warunkiem zagwarantowania uczestnictwa w warsztatach jest zgłoszenie mailowe: justynakuczmierowska@wp.pl lub telefoniczne 506-46-51-66 oraz wpłata zaliczki. Koszt uczestnictwa w warsztacie to 690 zł.

Więcej tutaj: http://www.wielkiechcenie.pl/

https://www.facebook.com/wielkie.chcenie 

Komentarze

*Imię: *Komentarz (255 znaków)
E-mail:
*Wpisz kwotę
5 + 2 =
Nie ma żadnego komentarza w tej wiadomości