Start Strony Kontakt
Loading

Archiwum aktualności
Nasi przyjaciele
Start » PiS Aktualności » Spotkania z kandydatami PiS do Parlamentu Europejskiego w Błoniu i okolicy
Spotkania z kandydatami PiS do Parlamentu Europejskiego w Błoniu i okolicy
Spotkania z kandydatami PiS do Parlamentu Europejskiego w Błoniu i okolicy
2014-05-21

 

Zapraszamy Państwa na spotkania z kandydatami Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego

 

 

21 maja godz. 18.30, Błonie, Poniatówka

  

Anita Czerwińska - 10. miejsce na liście nr 4, prawnik, szefowa Klubu GP w Warszawie, organizatorka miesięcznic na Krakowskim Przedmieściu, mieszkanka naszego powiatu, gminy Leszno. Zajmuje się także produkcją niezależnych filmów dokumentalnych.

oraz

Dorota Kania - dziennikarka, autorka bestsellerowej książki "Resortowe dzieci. Media"

 

6 maja br. godz 18.30 Leszno, sala katechetyczna obok kościoł pw. św. Jana Chrzciciela

Hanna Foltyn - Kubicka - 2. miejsce na liście nr 4, asystent na filologii germańskiej w Uniwersytecie Śląskim oraz Wykładowca języka niemieckiego w Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Posłanka na Sejm V kadencji, Europosłanka VI kadencji. W Parlamencie Europejskim zasiadała w komisjach Spraw Zagranicznych, Wolności Obywatelskich oraz w podkomisji Praw Człowieka. Była członkiem dwóch delegacji: ds. współpracy parlamentarnej Unia Europejska – Rosja oraz Unia Europejska – Białoruś.

Związana z Prawem i Sprawiedliwością od jego powstania. Do 2002 roku prowadziła Biuro Poselskie ś.p. Lecha Kaczyńskiego. W latach 2002 – 2005 zasiadała jako radna w Sejmiku Województwa Pomorskiego, gdzie pełniła funkcję Wiceprzewodniczącej Komisji Współpracy Międzynarodowej i Zagranicznej.

 

18 maja godz. 15, Błonie, Centrum Kultury, sala kanferencyjna

  

prof. dr hab. Zdzisław Krasnodębski - 1. miejsce na liście nr 4, socjolog, filozof, doktor habilitowany nauk humanistycznych, publicysta. Wykładowca na renomowanych polskich, niemieckich i amerykańskich uczelniach wyższych. Przewodniczący kapituły nagrody im. Lecha Kaczyńskiego.

Komentarze

*Imię: *Komentarz (255 znaków)
E-mail:
*Wpisz kwotę
9 + 2 =
Nie ma żadnego komentarza w tej wiadomości