Start Strony Kontakt
Loading

Archiwum aktualności
Nasi przyjaciele
Start » PiS Aktualności » Zapowiedzi spotkań w czerwcu
Zapowiedzi spotkań w czerwcu
Zapowiedzi spotkań w czerwcu
2014-06-11

 

 

 

 

26 czerwca (czwartek), godz. 18.00, Dworek Poniatówka

Stowarzyszenie Błonie Dobro Wspólne zaprasza na spotkanie z panem Zbigniewem Zagajowskim (poniżej prezentujemy krótki biogram) na temat sytuacji na Wschodzie w kontekście historii tych regionów, które historycznie bedąc częścią Najjaśniejszej Rzeczpospolitej Obojga Narodów wciąż były atakowane przez zawsze imperialistyczną ze swej natury Rosję

Rodem ze Skaratek, gmina i parafia Domaniewice, powiat łowicki, od ukończenia 4 - go roku życia (póki co, do dziś) zamieszkały w Domaniewicach - wsi gminno - parafialnej, położonej przy szlaku drogowym i kolejowym między Łodzią a Warszawą, na odcinku od Głowna do Łowicza. Absolwent Zbiorczej Szkoły Gminnnej im. Janka Krasickiego (dziś ona się nazywa Szkołą Podstawową im. Papieża Jana Pawła II) w Domaniewicach, I Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Chełmońskiego w Łowiczu i Wydziału Filozoficzno - Historycznego Uniwersytetu Łódzkiego, a także Centrum Edukacji Ustawicznej Wyższej Szkoły Kupieckiej w Łodzi. Z zawodu historyk, na przestrzeni minionych 15 lat związany kolejno z macierzystym Liceum, Zespołem Kolegiów Nauczycielskich w Łowiczu, Instytutem Pamięci Narodowej w Łodzi i Radiem Niepokalanów. Miłośnik przeszłości zarówno naszej Wielkiej Ojczyzny - Rzeczypospolitej Polskiej, jak i naszej Małej Ojczyzny - Ziemi Łowickiej. Zwolennik aktywności społecznej na rzecz stron rodzinnych i współziomków, co stara się okazać jako np. radny Gminy Domaniewice, wybrany przy poparciu Prawa i Sprawiedliwości, członek Diecezjalnego Klubu Inteligencji Katolickiej w Łowiczu, prelegent Stowarzyszenia Dom Ludowy w Łowiczu, a szczególnie "wojownik na pół etatu'' (jak to wesoło, aczkolwiek złośliwie, nazywają niektórzy mieszkańcy byłego Księstwa Łowickiego), czyli czynny rezerwista, działający w szeregach Stowarzyszenia Historycznego im. 10 Pułku Piechoty w Łowiczu.

14 czerwca (sobota), godz. (podamy niebawem) Dworek Poniatówka

zapraszamy na spotkanie z posłem Januszem Wojciechowskim 

prawnikiem, sędzią, byłym prezesem Najwyższej Izby Kontroli (1995-2001), posłem na Sejm II kadencji, wicemarszałkiem IV kadencji Sejmu, od 2004 deputowanym do Parlamentu Europejskiego z województwa łódzkiego. W listopadzie 2010 przystąpił do Prawa i Sprawiedliwości.

5 czerwca (czwartek), godz. 18.30, Błonie, Centrum Kultury

Komitet PiS Błonie, Stowarzyszenie Nic o Nas bez Nas, Stowarzyszenie Jesteśmy Wspólnotą Samorządowa Nie tylko w Czasie Wyborów, Wspólmota Mieszkaniowa Pass (nowy i stary) oraz Stowarzyszenie Błonie Dobro Wspólne zapraszają na spotkanie z ekspertem od spraw szkodliwości hałasu w otoczeniu osób mieszkających w pobliżu farmy wiatrowej.   

 

Komentarze

*Imię: *Komentarz (255 znaków)
E-mail:
*Wpisz kwotę
8 + 5 =
Nie ma żadnego komentarza w tej wiadomości