Start Strony Kontakt
Loading

Archiwum aktualności
Nasi przyjaciele
Start » PiS Aktualności » Certyfikat Kandydata Przyjaznego Rodzinie
Certyfikat Kandydata Przyjaznego Rodzinie
Certyfikat Kandydata Przyjaznego Rodzinie
2014-11-03

Certyfikat Kandydata Przyjaznego Rodzinie podpisało w poniedziałek (3.11) kilkoro kandydatów startujących w zbliżających się wyborach samorządowych z KW Prawo i Sprawiedliwość Błonie. W ten sposób wyraziliśmy swoją aprobatę dla wspierania działań prorodzinnych.

Podpisując certyfikat zadeklarowaliśmy, iż w przypadku objęcia przez nas funkcji publicznej, kierować się będziemy zasadami zawartymi w tzw. Katalogu Samorządowca Przyjaznego Rodzinie. W ten sposób zobowiązaliśmy się m.in. do pełnego zaangażowania w pracę na rzecz wspólnoty, kierowania się zasadami wyrosłymi z kultury zakorzenionej w chrześcijańskim dziedzictwie Narodu, wspierania małżeństwa (związku kobiety i mężczyzny) oraz rodziny jako naturalnego środowiska wychowywania dzieci czy dysponowania i zarządzania pieniędzmi publicznymi według zasady roztropności, oszczędności i celowości ich wydawania.

Celem oddolnie zrodzonej inicjatywy jest współpraca na rzecz dobra wspólnego poprzez promowanie działań i wartości przyjaznych rodzinie wśród samorządowców i wyborców.

Relacja i zdjęcia: Anna Wieszczycka

Komentarze

*Imię: *Komentarz (255 znaków)
E-mail:
*Wpisz kwotę
9 + 2 =
Nie ma żadnego komentarza w tej wiadomości