Start Strony Kontakt
Loading

Archiwum aktualności
Nasi przyjaciele
Start » » Stop deprawacji w edukacji!
Stop deprawacji w edukacji!
Stop deprawacji w edukacji!
2015-08-27

Rodzice wyrażają swój stanowczy protest wobec zadeklarowanych przez Ministerstwo Edukacji planów zmiany podstawy programowej zajęć szkolnych „Wychowanie do życia w rodzinie”. 
Zmiany te podyktowane są intencją wprowadzenia narzucanych nam z UE elementów kontrowersyjnej seksedukacji, zgodnej z tzw. standardami WHO i postulatami środowisk LGBTQ. 
W zapisach w/w standardów znajdują się takie postulaty, jak np. zaznajamianie 4-latków z masturbacją. 
Sugerują one również promocję różnorodnych odmienności i ekspresji seksualnych. Na Zachodzie cele te już dzisiaj osiąga się przy pomocy pokazywaniu dzieciom treści o charakterze pornograficznym.
Ministerstwo w warunkach polskich podjęło taktykę drobnych kroków. Proponuje się na początek (już w tym roku) wprowadzić do programu gimnazjalnego m.in. prezentacje(?) stosunku płciowego oraz powierzyć prowadzenie zajęć grupom edukatorów z zewnątrz. Możemy więc spodziewać się w szkołach obecności przedstawicieli skrajnych organizacji aborcyjnych i LGBQT, które mają międzynarodowe akredytacje przy ONZ.
Zdaniem wielu ekspertów nowe epatowanie permisywną seksualnością, nieadekwatną do faz rozwoju dzieci, oraz nachalne propagowanie treści związanych z tzw. tożsamością płciową, prowadzi do głębokich zaburzeń seksualności oraz tożsamości płciowej dzieci i młodzieży. 
Uratujmy nasze dzieci!

Więcej informacji na stronie www.stopdeprawacji.pl

Komentarze

*Imię: *Komentarz (255 znaków)
E-mail:
*Wpisz kwotę
2 + 9 =
Nie ma żadnego komentarza w tej wiadomości