Start Strony Kontakt
Loading

Archiwum aktualności
Nasi przyjaciele
Start » PiS Aktualności » Prof. Jan Żaryn - kandydat PiS z okręgu nr 40 na Senatora
Prof. Jan Żaryn - kandydat PiS z okręgu nr 40 na Senatora
Prof. Jan Żaryn - kandydat PiS z okręgu nr 40 na Senatora
2015-10-06

Pan Profesor JAN ŻARYN jest historykiem, nauczycielem akademickim, działaczem społecznnym (m.in. prezesem Stowarzyszenia Polska Jest Najważniejsza i przewodniczącym Społecznego Komitetu Obchodów Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych"), odznaczony przez ś.p. Lecha Kaczyńskiego, Prezydenta RP Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi w dokumentowaniu i upamiętnianiu prawdy o najnowszej historii Polski.

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,

dwa tygodnie przed końcem kampanii wyszła drukiem moja gazetka wyborcza. Papierowe wydanie będzie kolportowane w powiatach okręgu, z którego startuję, tymczasem dzielę się z Wami jej elektroniczną wersją. Aktualne relacje z moich kampanijnych trudów gromadzi strona internetowa: http://janzaryn.pl/  oraz profil facebooka:  https://www.facebook.com/prof.janzaryn?fref=ts

Serdecznie pozdrawiam,

Jan Żaryn

Anna Wieszczycka - szefowa Komitetu PiS Błonie weszła w skład Komitetu Honorowego, Naszego szanownego Kandydata. "Jest to dla mnie wyróżnienie, zobowiązanie i zaszczyt móc reprezentować tak wyśmienitego człowieka".

Okręg nr 40 obejmuje powiaty: warszawski-zachodni, nowodworski, legionowski, wołomiński

‪#‎DamyRadę‬

Komentarze

*Imię: *Komentarz (255 znaków)
E-mail:
*Wpisz kwotę
3 + 0 =
Nie ma żadnego komentarza w tej wiadomości