Start Strony Kontakt
Loading

Archiwum aktualności
Nasi przyjaciele
Start » PiS Aktualności » Konwencja Prawa i Sprawiedliwości 02.09.2018
Konwencja Prawa i Sprawiedliwości 02.09.2018
Konwencja Prawa i Sprawiedliwości 02.09.2018
2018-09-11

#KonwencjaPiS: Idziemy razem ku zwycięstwu, ku lepszej Polsce. Musimy sobie odpowiedzieć na pytanie, czy chcemy samorządów, które będą współpracować z rządem i podnosić komfort życia Polaków, czy takich, które będą ten rząd atakować. #DotrzymujemySłowa #KonkretnyProgram

 

- Zaczynamy dziś wielką drogę po Polsce, by kontynuować rozmowę z Polakami. Trzeba nieustannie pracować, bo „Dobra Zmiana” wymaga ciągłego działania - powiedział Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński podczas kongresu PiS w Warszawie.

Dodał, że dobra władza dba o obywateli.

- Chcemy nie tylko mówić, ale słuchać i dyskutować. Nie działamy dla siebie, ale dla Polaków - stwierdził.

Podkreślił, że Prawo i Sprawiedliwość musi być „partią czystych rąk i nie ma w niej miejsca dla tych, którzy będą sobie te ręce brudzić”.

Premier Mateusz Morawiecki przedstawił pięć propozycji dla Polski: Dobry Start, Obniżka CIT do 9%, Program Dostępność+, Mała firma - mały ZUS, Drogi lokalne. Oznajmił, że podczas podróży po Polsce i spotkań z mieszkańcami, jest wysłuchanie i odpowiedzenie na potrzeby Polaków.

- Nasi poprzednicy mają tylko jeden program: anty-PiS, a nasz program nazywa się Polska, i to Polska równych szans. Pokazaliśmy, że można zupełnie inaczej prowadzić politykę społeczną i gospodarczą. Nasz obóz jest po to, aby dawać społeczeństwu bezpieczeństwo - powiedział.

Wicepremier Beata Szydło przypomniała, że program Prawa i Sprawiedliwości powstał po wysłuchaniu trosk, uwag i potrzeb Polaków.

- Godne życie dla polskich rodzin to coś, co wspólnie osiągnęliśmy. Dzieci i rodzina są fundamentem Polski i naszą przyszłością - stwierdziła - Dlatego chcemy wprowadzić udogodnienia dla młodych mam. Wprowadzamy program darmowych leków dla kobiet w ciąży oraz emeryturę dla kobiet, które nie pracowały zawodowo, a wychowały minimum 4 dzieci - powiedziała Wicepremier Beata Szydło.

Komentarze

*Imię: *Komentarz (255 znaków)
E-mail:
*Wpisz kwotę
1 + 4 =
Nie czas przedstawić kandydatów Prawa i Sprawiedliwości z Błonia w wyborach samorządowych?
Mirosław — 2018-09-23 17:14:15