Start Strony Kontakt
Loading

Archiwum aktualności
Nasi przyjaciele
Start » PiS Aktualności » Kandydaci KW Prawo i Sprawiedliwość do Rady Gminy
Kandydaci KW Prawo i Sprawiedliwość do Rady Gminy
Kandydaci KW Prawo i Sprawiedliwość do Rady Gminy
2018-10-05

 

 
KANDYDACI KOMITETU WYBORCZEGO PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ
w BŁONIU DO RADY GMINY:

OKRĘG WYBORCZY NR 1

 1. Cichewicz Marzena, wiek 43
  Ekonomista, przedsiębiorca, menadżer z wieloletnim doświadczeniem. Rodowita mieszkanka Błonia z nauczycielskiej rodziny, z tradycjami w zawodzie. 
  Ceni uczciwość i dotrzymuje słowa. Skuteczna w działaniu. Jej priorytetem jest poprawa jakości życia mieszkańców, "dobra okolica"  bez korków i hałasu oraz rozwój budownictwa mieszkaniowego i infrastruktury transportowej.
 2. Małecki Maciej, wiek 31
 3. Kowalczyk Maciej, wiek 35
  Politolog. Pasjonat astronomii. Pragnie integrować społeczność lokalną Passu poprzez budowę otwartej strefy aktywności. Od urodzenia mieszkaniec Błonia. 
 4. Toczyński Karol, wiek 19
  Strzelec Rzeczypospolitej w jednostce w Błoniu. Tegoroczny maturzysta. Współorganizatorem strzelnic,zawodów strzeleckich i  uczestnikiem ipatriotycznych uroczystości i Mszy św.   
   
 5. Tomczyk Sławoj, wiek 76  
 6. Skorupka Danuta, wiek 73
 7. Kuna Maria Józefa, wiek 57

OKRĘG WYBORCZY NR 2

 1. Laskowska Grażyna Janina, wiek 63
  Działaczka w czasach opozycji, aktywna patriotka. Dobro zwykłych ludzi jest dla niej priorytetem. Jest asystentem społecznym posła Mariusza Błaszczaka. Koordynuje prace Biura poselskiego, współorganizuje imprezy organizowane przez członków PiS w Błoniu.
 2. Fus Mirosław, wiek 49
  Członek jednostki Strzelców Rzeczypospolitej w Błoniu, aktywny działacz związków zawodowych NSZZ SOLIDARNOŚĆ w Poczcie Polskiej, członek Prawa i Sprawiedliwości. Mąż i ojciec 2 synów. Mieszkaniec Błonia od urodzenia.

 3. Szklarski Robert, wiek 48
  Przedsiębiorca, wrażliwy na sprawy ludzkie. Jego specjalność to chleb powszedni. Zwolennik oniżenia opłat i podatków.

   
 4. Borządek-Dabrowska Maryla, wiek 53
  mieszkanka w Błoniu od urodzenia. Absolwentka Liceum Sióstr Niepokalanek w Szymanowie, studentka Wydziału Technologii Drewna na SGGW w Warszawie. Członek związku zawodowego „Solidarność”, gdzie pełni funkcję oddziałowego społecznego inspektora pracy. Za priorytetowe dla życia i rozwoju miasta uważam angażowanie się w działanie na rzecz tworzenia nowych miejsc pracy – zwłaszcza dla ludzi młodych, poszukujących zatrudnienia. To bardzo ważne dla przyszłości Błonia, aby młodzi mogli z naszym miastem wiązać swoje nadzieje na spełnione życie dla siebie i swoich rodzin.
 5. Kucińska Joanna, wiek 27
  Absolwentka pedagogiki resocjalizacyjnej i profilaktyki uzależnień, dogotearpeuta oraz wolontariusz zawsze stara się nieść pomoc innym. Zawodowo pracuję w międzynarodowej firmie. Jej marzeniem, jako radnej jest rozwój naszej gminy - uczestnictwo w programie Mieszkanie Plus - nowe mieszkania dla młodych, poprawa dróg lokalnych, rozbudowa ścieżek dla pieszych i rowerzystów. Chciałaby także zadbać o dostosowanie przestrzeni publicznej dla seniorów. 
 6. Górniak Włodzimierz, wiek 60
  Od urodzenia mieszka w Błoniu. Od 14 lat jest listonoszem, codziennie rozmawia z mieszkańcami Błonia i chce być ich głosem w Radzie Miejskiej. Jego priorytetem w pracy na rzecz miasta będzie racjonalne wykorzystanie środków publicznych i rozwój miasta. Chce zaangażować się w życie publiczne w Błoniu z rekomendacji partii Prawo i Sprawiedliwość.
 7. Floryczński Krzysztof, wiek 54
  Pełni funkcję przewodniczącego NSZZ Solidarność w MPWiK w Błoniu. Wiceprezes Ogródków Działkowych „Storczyk” oraz wierny kibic Legii Warszawa. 

  8. Nowakowski Mirosław, wiek 45
  Mieszkaniec Błonia od urodzenia. Mąż i ojciec 2 synów (gimnazjum/liceum). Ekonomista, przedsiębiorca prywatny. Wywodzi się z rodziny o tradycjach patriotycznych. Pradziadek brał udział w wojnie z bolszewikami, brat babci był pilotem RAF w dywizjonie 315. Agnażuje się w różne inicjatywy w szkołach u dzieci i swojej parafii.


OKRĘG WYBORCZY NR 3

 1. Olędzki Grzegorz, wiek 41, Radzików
  Z wykształcenia inżynierem o specjalności BHP. Prawdziwy społecznik. Honorowy krwiodawca, członek DKMS. Dowódca jednostki Strzelców Rzeczypospolitej w Błoniu. Współorganizator strzelnic i zawodów paramilitarnych podczas imprez na wolnym powietrzu.
 2. Walendziak Klaudia, wiek 27, Błonie Wieś
 3. Pływaczewski Andrzej, wiek 56, Radonice
 4. Grzejszczak Kazimierz, wiek 63, Marysinek 
 5. Kossakowska Wiesława, wiek 67, Bieniewice
 6. Ośko Waldemar, wiek 63, Rokitno 
  Emerytowany rolnik. Od lat 90 działa w spółdzielczości rolniczej/ Spółdzielnia Ogrodnicza w Błoniu i Gminna Spółdzielnia "Samopomo Chłopska" w Błoniu. Działa także w Związku Zawodowym NSZZRI Solidarność, od 2011 r. jest przewodniczącym Rady Powiatowej Związku. Od trzech kadencji delegat do Rady Powiatowej Mazowieckiej Izby Rolniczej. Od 30 lat działa na rzecz społeczności rolników i mieszkańców wsi.

 7. 7. Kraśniewska Jolanta, wiek 41, Łaźniew​----------------------------------------------------------------

OKRĘGI WYBORCZE W BŁONIU 

OKRĘG

GRANICE

LICZBA

mandatów

wyborców

Nr 1

Ulice: Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Bema, Cicha, Dobrzyńskiego, Graniczna, Jasna, Kamosińskiego, Karczewskiego, Kilińskiego, Klonowa, Kombatantów, Krzywa, Lesznowska, Mazowiecka, Modlińska, Nadrzeczna, Narodowych Sił Zbrojnych, Narutowicza, Niemstaka, Passowska, Piaskowa, Pileckiego, Polna, Poprzeczna, Powstańców, Poznańska, Sochaczewska, Solidarności, Spacerowa, Spedycyjna, Staszica, Szarych Szeregów, Stefana Szparagi, Targowa, Traugutta, Wąska, Wierzbowa, Wojska Polskiego, Wyszyńskiego, Zacisze, Zapomniana. Miejscowości: Pass.

6

4849

Nr 2

Ulice: 11 Listopada, 3 Maja, Aksamitna, Aleja Norwida, Asnyka, Bajkowa, Bieniewicka, Brzozowa, Ekologiczna, Engelmana, Fabryczna, Faszczycka, Grażyny, Grodziska, Harcerska, Jagiellońska, Jana Pawła II, Jaśminowa, Kalinowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Krasickiego, Krótka, Ks. Prałata Z Kniołka, Kulisiewiczów, Kwiatowa, Kwiatów Polnych, Legionów, Łukasińskiego, Macieja z Błonia, Mała, Mickiewicza, Mikołaja z Błonia, Mokra, Moniuszki, Niecała, Nowa, Nowakowskiego, Nowomiejska, Ogrodowa, Okrężna, Okrzei, Orzeszkowej, Parkowa, Piłsudskiego, Piwna, Plantowa, Plater, Pogodna, Poniatowskiego, Projektowana, Przejazd, Przeskok, Przybysza, Przytulna, Reymonta, Rynek, Sadowa, Sienkiewicza, Składowa, Słoneczna, Słowackiego, Sowińskiego, Szkolna, Szopena, Śląska, Towarowa, Uśmiech, Warszawska, Wiejska, Wspólna, Żeromskiego.

7

5459

Nr 3

Miejscowości: Białutki, Białuty, Bieniewice, Bieniewo-Parcela, Bieniewo-Wieś, Błonie-Wieś, Bramki, Cholewy, Dębówka, Górna Wieś, Konstantów, Kopytów, Kopytów-Majątek, Łaźniew, Łaźniewek, Łaźniew-Majątek, Marysinek, Nowa Górna, Nowa Wieś, Nowe Faszczyce, Nowy Łuszczewek, Piorunów, Radonice, Radzików, Rochaliki, Rokitno, Rokitno-Majątek, Stare Faszczyce, Stary Łuszczewek, Wawrzyszew, Witki, Wola Łuszczewska, Żukówka.

8

6425

Podsumowanie

21

16 733

 

     
   
       
       
       
     

 

 

Komentarze

*Imię: *Komentarz (255 znaków)
E-mail:
*Wpisz kwotę
7 + 5 =
Nie ma żadnego komentarza w tej wiadomości