Start Strony Kontakt
Loading

Archiwum aktualności
Nasi przyjaciele
Start » Aktualności » Nowy miesięcznik "Na Poważnie", któego red. naczelnym jest prof. Jan Żaryn
Nowy miesięcznik
Nowy miesięcznik "Na Poważnie", któego red. naczelnym jest prof. Jan Żaryn
2012-04-02

Szanowni Państwo,

przekazujemy cudowną informację, iż tuż po Świętach na rynku prasowym pojawi się nowe pismo.

"Na Poważnie" - to miesięcznik poświęcony Polsce, historii i kulturze.  Redaktorem naczelnym jest prof. Jan Żaryn, znany historyk, działacz społeczny i publicysta, a jego najbliższymi współpracownikami są: dr Barbara Fedyszak-Radziejowska, Jacek Karnowski i Michał Karnowski oraz Małgorzata Żaryn i Izabella Wierzbicka. Wydawcą jest Stowarzyszenie Edukacji Medialnej i Społecznej im. Jana Liszewskiego, które gromadzi dziennikarzy, publicystów i działaczy kulturalnych młodego pokolenia.

Redakcja nie zamierza ukrywać swej chrześcijańskiej tożsamości i przywiązania do tradycji. Miesięcznik adresowany jest jednak do wszystkich czytelników zainteresowanych historią, polityką i sprawami publicznymi. 

Pierwszy numer "Na Poważnie" (ok. 140 kolorowych stron) podejmuje temat wolności reglamentowanej . Znajdziemy w nim również sylwetki wybitnych Polaków - uczestników tragicznego lotu do Katynia sprzed dwóch lat. Święta Zmartwychwstania Pańskiego skłonią do refleksji na temat krzyża, znaku chrześcijańskiej miłości i wolności.

Szukajcie w kioskach i empikach, a także w internetowym sklepie portalu wpolityce.pl !

 

Komentarze

*Imię: *Komentarz (255 znaków)
E-mail:
*Wpisz kwotę
4 + 3 =
Nie ma żadnego komentarza w tej wiadomości