Start Strony Kontakt
Loading

Archiwum aktualności
Nasi przyjaciele
Start » Archiwum wiadomości » Czuwanie Krucjaty Różańcowej w Rokitnie k. Błonia w sanktuarium Matki Boskiej Wspomożycielki Prymasów. 4 i 5 lipca 2014 r., w godz. 21-4. Zapraszamy
Czuwanie Krucjaty Różańcowej w Rokitnie k. Błonia w sanktuarium Matki Boskiej Wspomożycielki Prymasów. 4 i 5 lipca 2014 r., w godz. 21-4. Zapraszamy
ROKITNO k. Błonia, pod Warszawą
4-5 lipca 2014 r. godz. 21.00-4.00 piątek-sobota
Czuwanie Krucjaty Różańcowej odbędzie się w pierwszy piątek i sobotę, 4 i 5 lipca 2014 r., w godz. 21.00-4.00 w sanktuarium Matki Boskiej Wspomożycielki Prymasów w Rokitnie koło Błonia pod Warszawą.
  • Podobnie jak na Podkarpaciu w sanktuarium Patrona Polski św. Jana z Dukli, teraz na Mazowszu, w sanktuarium Matki Boskiej Wspomożycielki Prymasów, uczestnicy będą co miesiąc – z każdego piątku na pierwszą sobotę miesiąca – wypełniać fatimskie żądanie Matki Boskiej uroczyście ślubowane przez wszystkich biskupów Polski, całe duchowieństwo i Naród na Jasnej Górze w 1946 roku.

    Szczególną modlitwą Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę zostanie otoczony Prymas Polski! 

    Nasza Ojczyzna jest w potrzebie, a nie odrodzi się do wspaniałego życia bez pokuty za grzechy! Tylko silna moralnie oprze się złu!

    PRZYBĄDŹ I ZAPROŚ INNYCH

    źródło: naszdziennik.pl