Start Strony Kontakt
Loading

Archiwum aktualności
Nasi przyjaciele
Wybory samorządowe 2010

 

OKRĘG

GRANICE

LICZBA

mandatów

wyborców

Nr 1

Armii Krajowej, Asnyka, Batalionów Chłopskich, Bykowskiego, Cicha, Dobrzyńskiego, Engelmana, Graniczna, Jasna, Kamosińskiego, Karczewskiego, Kilińskiego, Klonowa, Krzywa, Ks. Prałata Z. Kniołka, Lesznowska, Mazowiecka, Modlińska, Nadrzeczna, Narutowicza, Niemstaka, Ogrodowa, Passowska, Piaskowa, Polna, Poprzeczna, Powstańców, Poznańska, Przejazd, Sochaczewska, Solidarności, Spacerowa, Staszica, Stefana Szparagi, Szarych Szeregów, Targowa, Traugutta, Trojańczyka, Wąska, Wiejska, Wierzbowa, Wyszyńskiego, Zacisze, Zapomniana

6

4 679

Nr 2

11 Listopada, 3 Maja, Aksamitna, Bajkowa, Bieniewicka, Brzozowa, Fabryczna, Faszczycka, Grażyny, Grodziska, Harcerska, Jagiellońska, Jana Pawła II, Jaśminowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Krasickiego, Krótka, Kulisiewiczów, Kwiatowa, Kwiatów Polnych, Legionów, Łukasińskiego, Macieja z Błonia, Mała, Mickiewicza, Mikołaja z Błonia, Mokra, Moniuszki, Niecała, Nowa, Nowakowskiego, Nowomiejska, Okrężna, Okrzei, Orzeszkowej, Parkowa, Piłsudskiego, Plantowa, Plater, Poniatowskiego, Projektowana, Przeskok, Przybysza, Przytulna, Reymonta, Rynek, Sadowa, Sienkiewicza, Składowa, Słoneczna, Słowackiego, Sowińskiego, Szkolna, Szopena, Śląska, Towarowa, Uśmiech, Warszawska, Wspólna, Żeromskiego

7

5 400

Nr 3

Białutki, Białuty, Bieniewice, Bieniewo-Parcela, Bieniewo-Wieś, Bramki, Błonie-Wieś, Cholewy, Dębówka, Górna, Górna Wieś, Konstantów, Kopytów, Kopytów-Majątek, Łaźniew, Łaźniew-Majątek, Łaźniewek, Łąki, Marysinek, Nowa Górna, Nowa Wieś, Nowe Faszczyce, Nowy Łuszczewek, Pass, Piorunów, Radonice, Radzików, Radzików IHAR, Rochaliki, Rokitno, Rokitno-Majątek, Stare Faszczyce, Stary Łuszczewek, Wawrzyszew, Witki, Wola Łuszczewska, Żukówka

8

6 343

Podsumowanie

21

16 422

                KANDYDACI KOMITETU WYBORCZEGO PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚC w BŁONIU:

DO RADY GMINY:

 

OKRĘG WYBORCZY NR 1

  1. Wojtyński Krzysztof, wiek 53
  2. Krasnowska Krystyna, wiek 61
  3. Michalak Grzegorz, wiek 25
  4. Starnawski Stanisław Maria, wiek 19
  5. Tomczyk Sławoj, wiek 68
  6. Pawlak Paweł Przemysław, wiek 24
  7. Chojnacki Tomasz Jerzy, wiek 45
  8. Kowalczyk Grażyna, wiek 49
  9. Ziomek Danuta Magdalena, wiek 62

OKRĘG WYBORCZY NR 2

  1. Wiśniewski Przemysław, wiek 27
  2. Kuna Maria Józefa, wiek 48
  3. Laskowska Grażyna Janina, wiek 55
  4. Wiśniewska Milada Małgorzata, wiek 31
  5. Syperek Jerzy Stanisław , wiek 60
  6. Zdanowski Jarosław, wiek 40
  7. Krypa Łukasz Grzegorz, wiek 29
  8. Zalech Justyna Maria, wiek 26

OKRĘG WYBORCZY NR 3

  1. Bakon Roman, wiek 63, Nowa Wieś
  2. Kudlicki Łukasz Jerzy, wiek 37, Bieniewice
  3. Wodzyńska-Łapińska Gabriela Anna, wiek 56, Radzików
  4. Ukleja Sylwester, wiek 42, Radonice
  5. Wachowiak Dawid, wiek 21, Bieniewice
  6. Cieślik-Gołębiewska Aleksandra Julianna, wiek 33, Błonie
  7. Świercz Anna Beata, wiek 33, Nowy Łuszczewek
  8. Krzowski Jacek, wiek 45, Rokitno Majątek
  9. Szpuda Iwona Henryka, wiek 35, Błonie Wieś
  10. Domżał-Bocheńska Małgorzata, wiek 47, Stary Łuszczewek

DO RADY POWIATU:

  1. Wieszczycka Anna Karina, wiek 33
  2. Staniak Małgorzata, wiek 49
  3. Krężlik Andrzej, wiek 63
  4. Karlicki Andrzej, wiek 49
  5. Mika Michał, wiek 44
  6. Kołpaczyński Grzegorz Bogdan, wiek 44
  7. Gmyrek Ryszard Jan, wiek 50

Nasi przedstawiciele reprezentujący Prawo i Sprawiedliwość w jednostkach samorządu terytorialnego:

  • w Radzie Miasta:
  1. Roman Bakon

 

  • w Radzie Powiatu Warszwskiego – Zachodniego:
  1. Jakub Opara, z gminy Łomianki
  2. Leszek Tokarczyk, z gminy Ożarów Maz.
  3. Lidia Ujazdowska, z gminy Babice Stare
     
  • w Sejmiku Województwa Mazowieckiego:
     
  1. Gajewska Maria
  2. Górska Agnieszka
  3. Koc Maria
  4. Kołodziejski Witold - Przewodniczący Klubu
  5. Piechota Krzysztof
  6. Pszczółkowski Benedykt
  7. Rejczak Jan
  8. Rogg Janina
  9. Rudzińska-Mękal Barbara
  10. Snarski Andrzej
  11. Tchórzewski Karol
  12. Tomaszewska Ewa
  13. Wojciechowska-Tsobekhia Martyna
  14. Żochowski Krzysztof